Firma Metsä Group jest prekursorem bioekonomii — wykorzystuje drewno pozyskiwane z odnawialnych lasów północnych, zarządzanych w sposób zrównoważony. Metsä Group specjalizuje się w papierze higienicznym i do gotowania, kartonie ze świeżych włókien, celulozie, produktach drzewnych, dostawach drewna i usługach związanych z lasami. W 2017 roku całkowita wartość sprzedaży Metsä Group wyniosła 5,0 mld EUR, a w jej strukturach jest zatrudnionych około 9 600 osób. Grupa prowadzi działalność w około 30 krajach. Metsäliitto Cooperative, firma macierzysta Metsä Group, należy do około 116 tys. właścicieli fińskich lasów.

Metsa Tissue

Metsä Tissue

Firma Metsä Tissue to główny dostawca papierów higienicznych dla europejskich gospodarstw domowych oraz klientów profesjonalnych, a także przodujący na świecie dostawca papierów do gotowania i pieczenia. Nasze główne marki to Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin oraz SAGA. Firma posiada zakłady produkcyjne w pięciu krajach i zatrudnia łącznie około 2 800 osób. Wartość sprzedaży firmy wyniosła w 2017 roku 1 mld EUR. Firma Metsä Tissue należy do Metsä Group.

ELEKTRYK, Krapkowice

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn, urządzeń i instalacji.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie przeglądów, konserwacji i okresowej kontroli maszyn, urządzeń i instalacji
- bieżąca diagnostyka i usuwanie usterek oraz awarii
- udział przy wdrażaniu nowych technologii - raportowanie wykonywanych prac
- udział w prowadzeniu dokumentacji technicznej

Wymagania:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie
- uprawnienia SEP G1 (mile widziane pow. 1kV)
- podstawowa znajomość systemów automatyki (mile widziana)
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (obejmującym pracę w weekendy i święta)
- podstawowa znajomość urządzeń pneumatyki i hydrauliki siłowej (mile widziane)
- obsługa komputera

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- nowoczesny park maszynowy, dający możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, także poprzez specjalistyczne szkolenia
- bogaty pakiet socjalny, w tym karta Multisport, zajęcia i wydarzenia sportowe, wyjścia integracyjne na kręgle, imprezy firmowe, dofinansowanie do "wczasów pod gruszą" i kolonii dla dzieci, itp.
- ciekawe i samodzielne stanowisko

Więcej informacji i sposób aplikacji:

Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: ciekawa.praca@metsagroup.com
Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ umieszczony na dole strony do dnia 31.03.2019.

Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrarażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art.6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest Metsa Tissue Krapkowice Sp. z o.o przy ul. Opolskiej 103, 47-300 Krapkowice;- Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; -Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: ciekawa.praca@metsagroup.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.